MFR50SDRE52-1K2
MFR.Part #
MFR50SDRE52-1K2
JLCPCB Part #
C1748441
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS