HHV-50FT-52-15M
MFR.Part #
HHV-50FT-52-15M
JLCPCB Part #
C1390368
Description
-55℃~+155℃ 15MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS