RT2512BKE07910KL
MFR.Part #
RT2512BKE07910KL
JLCPCB Part #
C4184675
Description
-55℃~+125℃ 750mW 910kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS