HHV-50FR-52-4M64
MFR.Part #
HHV-50FR-52-4M64
JLCPCB Part #
C3476289
Description
-55℃~+155℃ 4.64MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS