HHV-50FT-52-18M
MFR.Part #
HHV-50FT-52-18M
JLCPCB Part #
C1390400
Description
-55℃~+155℃ 18MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS