HHV-50FB-52-42M2
MFR.Part #
HHV-50FB-52-42M2
JLCPCB Part #
C3457203
Description
-55℃~+155℃ 42.2MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS