HHV-50FB-52-1M05
MFR.Part #
HHV-50FB-52-1M05
JLCPCB Part #
C1396091
Description
-55℃~+155℃ 1.05MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS