RT0402BRD0715KL
MFR.Part #
RT0402BRD0715KL
JLCPCB Part #
C852545
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS