HHV-50FB-52-1M65
MFR.Part #
HHV-50FB-52-1M65
JLCPCB Part #
C1390723
Description
-55℃~+155℃ 1.65MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS