HHV-50JB-52-16K
MFR.Part #
HHV-50JB-52-16K
JLCPCB Part #
C1388437
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS