HHV-25JB-52-130K
MFR.Part #
HHV-25JB-52-130K
JLCPCB Part #
C1385729
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS