AT1206BRD072K87L
MFR.Part #
AT1206BRD072K87L
JLCPCB Part #
C857348
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS