HHV-25JB-52-180K
MFR.Part #
HHV-25JB-52-180K
JLCPCB Part #
C1391466
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS