HHV-25FT-52-8M25
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV-25FT-52-8M25
JLCPCB Part #
C1388790
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS