RC2512JK-7W47RL
MFR.Part #
RC2512JK-7W47RL
JLCPCB Part #
C136992
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 47Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS