MFR-25FTF52-118R
MFR.Part #
MFR-25FTF52-118R
JLCPCB Part #
C1373574
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS