HHV-25FT-52-10M5
MFR.Part #
HHV-25FT-52-10M5
JLCPCB Part #
C1388132
Description
-55℃~+155℃ 10.5MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS