AC2512JK-074M3L
MFR.Part #
AC2512JK-074M3L
JLCPCB Part #
C20143859
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS