RT0805CRC0724R9L
MFR.Part #
RT0805CRC0724R9L
JLCPCB Part #
C2141675
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 24.9Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS