HHV-25FR-52-88K7
MFR.Part #
HHV-25FR-52-88K7
JLCPCB Part #
C3567487
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS