RT1206FRD0723K2L
MFR.Part #
RT1206FRD0723K2L
JLCPCB Part #
C4168864
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS