HHV-25FR-52-78K7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV-25FR-52-78K7
JLCPCB Part #
C1762231
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 78.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS