MFR50SDBE52-5K49
MFR.Part #
MFR50SDBE52-5K49
JLCPCB Part #
C3436069
Description
-55℃~+155℃ 5.49kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS