HHV-25FR-52-1M18
MFR.Part #
HHV-25FR-52-1M18
JLCPCB Part #
C1763688
Description
-55℃~+155℃ 1.18MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS