CFR-25JB-52-150K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR-25JB-52-150K
JLCPCB Part #
C1366915
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 150kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS