AT0603DRE07210KL
MFR.Part #
AT0603DRE07210KL
JLCPCB Part #
C2106835
Description
-55℃~+155℃ 100mW 210kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS