HHV-25FR-52-11M8
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV-25FR-52-11M8
JLCPCB Part #
C3377065
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 11.8MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS