HHV-25FB-52-2M2
MFR.Part #
HHV-25FB-52-2M2
JLCPCB Part #
C1398945
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS