MFR-25DRE52-38K3
MFR.Part #
MFR-25DRE52-38K3
JLCPCB Part #
C3516017
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS