RT1210FRE071K5L
MFR.Part #
RT1210FRE071K5L
JLCPCB Part #
C873239
Description
-55℃~+125℃ 1.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS