HHV-25FB-52-2M4
MFR.Part #
HHV-25FB-52-2M4
JLCPCB Part #
C1388737
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS