HHV2WSFT-73-560K
MFR.Part #
HHV2WSFT-73-560K
JLCPCB Part #
C3524795
Description
-55℃~+155℃ 2W 560kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS