SR2010JK-07100KL
MFR.Part #
SR2010JK-07100KL
JLCPCB Part #
C6495637
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS