AC1225JK-072R7L
MFR.Part #
AC1225JK-072R7L
JLCPCB Part #
C20143229
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 2W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS