RE0201BRE07133KL
MFR.Part #
RE0201BRE07133KL
JLCPCB Part #
C6264463
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS