FMP-50FTF52-60R4
MFR.Part #
FMP-50FTF52-60R4
JLCPCB Part #
C3482101
Description
-55℃~+155℃ 500mW 60.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS