AT0603FRE0753K6L
MFR.Part #
AT0603FRE0753K6L
JLCPCB Part #
C20144882
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS