RT0805WRB0784R5L
MFR.Part #
RT0805WRB0784R5L
JLCPCB Part #
C4227446
Description
-55℃~+155℃ 125mW 84.5Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS