AC1206FR-073K16L
MFR.Part #
AC1206FR-073K16L
JLCPCB Part #
C229596
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.16kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS