FMP3WSJT-73-68R
MFR.Part #
FMP3WSJT-73-68R
JLCPCB Part #
C3517734
Description
-55℃~+155℃ 3W 68Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS