FMP3WSJT-73-68K
MFR.Part #
FMP3WSJT-73-68K
JLCPCB Part #
C1382933
Description
-55℃~+155℃ 3W 68kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS