FMP300FTF73-562K
MFR.Part #
FMP300FTF73-562K
JLCPCB Part #
C3499301
Description
-55℃~+155℃ 3W 562kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS