AC1210JR-07110KL
MFR.Part #
AC1210JR-07110KL
JLCPCB Part #
C230388
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS