RT1206CRC071K74L
MFR.Part #
RT1206CRC071K74L
JLCPCB Part #
C4023808
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS