FMP3WSJT-73-33K
MFR.Part #
FMP3WSJT-73-33K
JLCPCB Part #
C1387548
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS