FMP300FTE73-910K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP300FTE73-910K
JLCPCB Part #
C1388952
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 910kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS