FMP300FRF73-348K
MFR.Part #
FMP300FRF73-348K
JLCPCB Part #
C1761633
Description
-55℃~+155℃ 348kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS