HHV2WSJT-73-16M
MFR.Part #
HHV2WSJT-73-16M
JLCPCB Part #
C1396382
Description
-55℃~+155℃ 16MΩ 2W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS