MF02WFF3902A10
MFR.Part #
MF02WFF3902A10
JLCPCB Part #
C51904940
Description
2W 39kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS