MFP-25BRD52-39K
MFR.Part #
MFP-25BRD52-39K
JLCPCB Part #
C3510117
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS